Hastalığa yakalandığımızda gittiğimiz doktor birçok tahlil ve görüntüleme analizleri ister. Bazen bunları gittiğimiz yerde çözer yaptırız bazen ise gittiğimiz yerde fiyatlar astronomik olduğundan dışarıda çözüm ararız.

Nerede uygun fiyata tahlil yaptırabilirim, nerede ssg indirimi alabilirim diye düşünüyorsanız işte çözümü. İşte 1951’den beri Tahlil ve Görüntüleme hizmeti veren İstanbul laboratuvarları bu konuda iddialılar.

En uygun fiyat biz veriyoruz. SSG’lılara özel indirim uyguluyoruz ve yaptığımız tahliller ve görüntüleme analizlerimiz kesinlikle %100 yakın sonuçlar vermektedir. Türkiye’de yapılabilecek bütün tahlilleri bu merkezde yaptırabilirsiniz.

Babalık (DNA)i Testi, Aids testleri, Sperm testi, Evlilik Öncesi Tahlilleri, Cinsel yolla bulaşan hastalık testleri ve Pinner Test dahil aklınıza gelen bütün tahlil, test ve görüntüleme için İstanbul Laboratuarlarını arayabilirsiniz.

 

“21. Yüzyılın sağlık hizmeti” Acıbadem Kadıköy ve Şişli’de hizmetinizde.

444 7 522 çağrı merkezinden arayarak ya da Whatsapp: 0530 38 299 38 yazabilir fiyat alabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.labistanbul.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

REKLAMDIR.

Önceki İçerikSENİNLE ŞÖYLE BİR OTURUP KONUŞAMADIK
Sonraki İçerikALANYA’DA GEZİLECEK YERLER