1996’da kurulduğu günden bu yana Avusturya ve Almanya’daki köklü yapılanması ile başarı hikayesini sürdüren DenizBank AG, geleneksel iftar davetini bu sene 10 Mayıs’ta Viyana’da düzenledi.

Diplomatik camia, siyasi temsilciler, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası temsilcileri ve medya mensuplarının katıldığı iftara; Türkiye’nin Viyana Büyükelçisi Ümit Yardım, AGİT Daimi Temsilcisi Büyükelçi Rauf Engin Soysal ve Türkiye’nin Viyana Başkonsolosu Asip Kaya gibi önemli isimler ile çok sayıda davetli bir araya geldi.

DenizBank AG İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Ahmet Mesut Ersoy, açılış konuşmasında davetlerine gösterilen ilginin her sene arttığından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve konuklarına yoğun katılımdan dolayı teşekkür etti.

Ersoy, düzenledikleri iftar yemeklerinin üstlendikleri sosyal sorumluluk anlayışının somut bir yansıması olduğunun altını çizdi ve sözlerine şöyle devam etti: “Ramazan ayı birlik ve beraberlik duygusunu pekiştiren, paylaşım, hoşgörü ve dayanışma gibi değerlerin önemini tekrar kavramamızı sağlayan kutsal bir ay.” diye konuştu.

İftar sonrasında Avusturya Günlüğü’nün sorularını yanıtlayan DenizBank AG İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Ahmet Mesut Ersoy,  “23 yıldır istikrarlı büyüme kaydeden DenizBank AG, Avusturya ve Almanya’da toplam 43 şubesi, çağrı merkezleri ve yenilikçi IT platformu ile müşterilerine etkin hizmet sunmaktadır. Avrupa finans sektöründe müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile hizmet kalitemizi yükseltip ürün çeşitliliğimizi arttırıyor, çözüm ve teknoloji odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin hayatlarına değer katmak için hizmetlerimizi sürekli olarak yeniden tanımlıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Önceki İçerikVSY BİOTECHNOLOGY AVRUPALI GÖZ HEKİMLERİYLE BULUŞUYOR
Sonraki İçerikTÜRK PİYANİSTTEN VİYANA’DA KONSER