3 Aralık Dünya Engelliler günü için düzenlenen Engelli kardeşlerimizin Yüzlerinde tebessüm oluşturmak için 16 Aralıkta Büyük bir organizasyon la Etkinlik oluşturduk.

500 kişinin davet edildiği geceye katılım  binleri buldu. Sürpriz sanatçılarımız;  Mustafa Taş, Gürbüz Morkoç, Tarık Kılıç Engelli kardeşlerimizi oynattılar,  Bir an olsun sahne Boş kalmadı. Şehit aileleri onkoloji hastaları, diğer engel gruplarından katıldığı Organizasyon da engelli kardeşlerimize çekilişlerle Hediyeler verildi.

Yetkililer; “Bu organizasyonu düzenlemekten mutluluk duyuyoruz Kanser hastalığına yakalandıktan sonra Hayatım iyilik yapmak yönünde değişti.  Çıktığım bu yolda 10 binlere ulaşıp Herkesin yüzünde tebessüm oluşturuyorum. Bu büyük bir mutluluk Rabbim beni bu yolda sabit kılsın. Organizasyonu sağlamak kolay olmadı Gece gündüz sahalarda koşuşturduk Zehra uçar, Süreyya açıkgöz Arkadaşlarımızla Hangi kapıyı çalsak güzel tablolar ortaya çıktı, Bu organizasyon da Bize Büyük destek sağlayan Dünyayı iyilik kurtaracak platformu Arkadaşlarımız, Mustafa şahin, ilknur uzun Selma doğan Ali Rıza yeşil hepsine Ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Engelliler için sloganımızla uğurladık Bizi Anla beni anla yaşam Biz olmaya engel değil.”

 

Önceki İçerikGeleneksel Gaziantep Kültür ve Dayanışma Gecesi
Sonraki İçerikDüzensiz Göçle Mücadelede Ab-Mısır İş Birliği