Döviz kurlarında yaşanan artış ile Filo araç kiralama fiyatlarında da artışa neden oldu. Dolar ya da Euro üzerinden kiralama yöntemi ile bu güne kadar ekonomik araç kiralayan kurumlar artık kendi öz malı araç edinme yolunu seçmeye başladı.

Çeşitli nedenler ile kendi öz mal araçları olan kurumların en önemli sorunu,  araçlarının idari ve teknik ihtiyaçlarının sürekli ve aynı şekilde karşılanması ve maliyetlerinin yönetilmesidir.

Kendi öz malı filo oluşumu ile filo yönetimi sorunları ile karşı karşıya kalan kurumlara 20. Yıllık tecrübesi ile Homer Auto Servisleri kurucusu Haluk Yeşilbayraktar ve ekibi Car Maestro’yu kurarak bambaşka bir bakış ile çözümler sunmayı hedefliyor.

Daha önce bir Filo Kiralama şirketinden araç kiralayan firmalar da CARMAESTRO ile kendi öz mal araç alımlarında gerek maliyet gere konfor alanında alışkanlıklarından ödün vermeden araçlarını kullanabilirler.

CarMeastro  yönetim ve onarım hizmetlerinde farklı çalıma planları ile kurumunuzun ihtiyaçlarına göre esnek çözümler sunarak profesyonel sorumluluğunuzu paylaşan çözüm ortağınız olacak.

 “Kiralık araç konforunu, kendi araçlarınızla yaşayın.”

NEDEN CARMAESTRO?

Araçlarınızın filo mantığı ile yönetimini tek bir merkez ile muhatap olarak yapmanızı sağlıyoruz. Araçlarınızın idari yönetiminden, onarımlarının yönetimine, yedek parça tedarik ihtiyaçları yönetiminden, lastik yönetimine kadar tüm ihtiyaçlarını tek platformda yönetiyoruz.

15 Yıllık Servis network yönetimi tecrübesi ve deneyimli ekibi ile Türkiye’nin her yerinde internet üzerinden iletişim halinde 7/24 hizmet mantığıyla araçlarınızın ihtiyacı olduğu andan tekrar yola çıkana kadar yanlarındayız.

Sabit ve standart ücretlendirme sistemi, yedek parça tedarik yönetimi, onarım zamanı yönetimi ve ikame araç yönetiminde sahip olduğumuz tecrübe ile maliyetlerinizi en etkin şekilde yönetiyoruz.

En gelişmiş entegre filo yönetim yazılımı ile 200’den fazla program ve raporlama, anlık rapor alma imkanı, istatistik programları ile her türlü maliyet ve süreç yönetim takibi sağlıyoruz.

Araçlarınızda yaşanabilecek her türlü hasar, bakım, arıza ve onarım süreci işlemlerinizi Türkiye’nin her yerinde yetkili ve geniş özel servis ağı ile sizin adınıza yönetiyoruz.

Sigorta sektörü, servis ve network, yedek parça, çağrı merkezi, müşteri hizmetleri, iletişim, operasyon yönetimi konularında deneyimli uzman kadromuz ve 15 yıllık kurumsal deneyimimiz ile hizmet veriyoruz.

CarMeastro  kurumsal internet sitesi; http://carmaestro.net

Önceki İçerikSAÇ EKİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Sonraki İçerikRATHAUSPLATZ IŞIL IŞIL