“Yolculuk keyfinin kesilmediği bir dünya yaratmak” vizyonu ile 15 yıl önce faaliyete başlayan Homer Auto Service Dudullu Sanayi yolunda yeni genel müdürlük binasını seçkin davetlilerin katılımı ile açtı.

Kurumsal hizmet veren Homer Auto Service’in genel müdürlük binası açılışına Sigorta ve filo firmalarının üst düzey yöneticileri ile sektörün içerisinde bulunan firmaların temsilcileri katıldılar.

Homer Auto Service Genel Müdürü Haluk Yeşilbayraktar

Açılışta bir konuşma yapan Homer Auto Service Genel Müdürü Haluk Yeşilbayraktar; “15 yıl önce yola çıktığımız bu yolda bu gün network ağımız 68 servis noktası ile bütün Türkiye’ye kesintisiz hizmet ulaştırmaktadır. Yeni genel müdürlük binamızda birde merkez servis hizmete girmiştir. AR-GE çalışmalarına hız verdiğimiz bu dönemde bu servisimiz kalifiye elemen yetişmesinde, personel eğitiminde çalışmalarımıza katkı sağlayacaktır. Yine bu servisimizde daha kaliteli ve ekonomik tamir yöntemleri konusunda kendimizi geliştireceğiz. 68 Servis noktasında bulunan servislerimizin personel kalitesi vereceğimiz eğitimler ile daha üst seviyeye çıkmış olacaktır.” Dedi.

Homer Auto Service; Yönetim gücü ile Hasar Onarımını hızlı ve tasarruflu yapabilmektedir. Bakım Arıza yönetimi, Hasar onarım yönetimi, Mini onarım, Yol kenarı onarımı, Lastik yönetim ve saklama hizmetlerini bütün Türkiye genelinde müşterilerine sunmaktadır.

Operasyon destek yönetimi içerinde Filo operasyon ve sigorta operasyon yönetimi ile sigorta firmalarının müşterilerine ve filo sahibi firmalarının müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Bir şeyler yolunda gitmediğinde gidebileceğiniz 68 yer var.”

Tüm Türkiye’de araçlarınızla ilgili her türlü tamir, bakım ve destek ihtiyaçlarınız için Homer daima hizmetinizde.

Homer Auto Service Genel Müdürü Haluk Yeşilbayraktar’ın Açılış Konuşmasıından bir kare

 

Homer Auto Service genel müdürlük açılışına katılan davetlilerle bir kare

 

Quick Siğorta CEO’su Levent Uluçeçen’de açılışa katılanlar arasındaydı

 

Homer Auto Service genel müdürlük açılışına seçkin davetliler katıldılar

 

 

Homer Auto Service yeni Genel Müdürülük binası
Önceki İçerikALZHEİMER HASTALIĞI NEDİR? TEDAVİSİ VE NASIL BAŞ EDİLİR?
Sonraki İçerikBir şeyler yolunda gitmediğinde gidebileceğiniz 68 yer var