Wien Energie yeni müşteriler için fiyatlarını yeniden yükseltiyor

Wien Energie Ekim ayında yeni müşteriler için fiyatları tekrar yükseltti. Eylül sonuna kadar mevcut ve yeni müşterilerine sunduğu “Optima entspannt” tarifesindeki kilovat saati başına olan 29 Cent fiyat tarifesi, şimdi gelecek yeni müşteriler için 40 Cent / kilovat saati olarak değişti. Buna rağmen Wien Energie halen en ucuz hizmet sağlayıcısı konumunda.

Enerji kurumu E-Control’ün tarife hesaplayıcısına göre, Wien Energie, yeni müşteriler için son fiyat artışının 40 Cent’in üzerine çıkmasına rağmen “Optima entspannt” ile hala şehrin en ucuz hizmet sağlayıcısı. Wien Energie, müşterilerine fiyatın bir yıl boyunca değişmeyeceğinin garantisini veriyor. Yani Eylül ayı sonuna kadar sözleşme yaparsanız, bir yıl boyunca 29 Cent’i garanti etmiş olursunuz. Ekim ayından itibaren Wien Energie’ye geçiş yapan herkes, en azından 41 Cent civarındaki brüt tüketim fiyatının bir yıl boyunca değişmeyeceğinden emin olabilir.

Wien Energie sözcüsünün yaptığı açıklamada, yeni sözleşmeler için “Optima entspannt” tarifesindeki fiyatlar, her üç ayda bir rutin olarak mevcut piyasa seviyesine göre ayarlanıyor. Güncel fiyat tablosu 1 Ekim – 31 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında geçerlidir.

Önceki İçerikBAKAN EDTSTADLER FERHAT DÖNER’DE
Sonraki İçerikİSTANBUL’DAKİ ORDU GÜNLERİNE AVRUPA’DAN DA YOĞUN İLGİ