20 yıldır inşaat sektörü içerisinde olan Ekşioplu İnşaatın yönetim kurulu başkanı Kemal Ekşi “bu zaman içerisinde 17.000 konutu müşterilerimize sorunsuz şekilde teslim ettik”

Ekşi; “Şu an halen devam eden inşaatlar İzmit’te 400 yakın konut, Adapazarı merkezde 120 konut, 1200 bitmemiş, 600 adet bitmiş konutumuz değişik illerde projelerimizde mevcut. Bunların hepsi 2019’un ikinci ayında teslim olacak.

İzmit Arızlı mevkide ki inşaatımızdan;

Şehri ve denizi tamamen izlenmek mümkün, Konum itibarıyla muhteşem bir manzaraya sahip.  Zemin olarak depreme dayanıklı bir zemin ve bütün standartlara uygun inşaat edilen konutlar ultra lüks yapılmaktadır.  İzmit merkeze 5 dakika, Sabiha Gökçen havanlına 40 dakika, Adapazarı’na 40 dakika mesafede tam ortada olan bir konumda. Tamamen şehre çok yakın ama şehirden uzak. Tam bir yaşam alanı. Her türlü yaşamsal ihtiyaçlarında temin olabileceği alt yapıya sahip.

Burada 1+1’den 5+1 daireye kadar ve de Villalar bulunmaktadır. 378 daire 11 Villa, 1 Fırın, 1 Market, 1 kreş bulunmakta. Kapalı, açık havuzlar, sinema vs sosyal tesirsileri ve birçok aklınıza gelmeyecek etkinlik alanları bulunmaktadır. Bu 25 bin metre kere içerisinde her şeyi bulmak mümkün.  86 bin metre kare arazi altımızda orman ve piknik alanı olarak ayrılmış durumda. İzmit ayağınızın altında.

Biz burada daireden ziyade YAŞAM satıyoruz.

Gurbette olan dostlarımıza lansman fiyatı ile bulunmaz bir imkân sunuyoruz. Kefilsiz, Banka kredisiz her türlü taksitlendirme imkânımızda mevcuttur.” Dedi.

Avusturya, Almanya alım yapmak isteyenler için: Whatsap: +43 699 19454072

 

 

 

 

 

Önceki İçerikAİLESİ BAYRAM BOZDAĞAN’I ARIYOR
Sonraki İçerikYENİ ARAYÜZÜ İLE SİZLERLE