18 ülkeden 650’nin üzerinde katılımcı firma ve 121 farklı ülkeden ziyaretçiyi buluşturan Automechanika Istanbul Plus 2021, sektörden yoğun ilgi gördü. Automechanika Istanbul Plus fuarı beklentilerin üzerinde başarıya ulaşarak, fiziksel ve dijital ortamda toplam 60.634 kişiye ev sahipliği yaptı.

Haber: Adil Elmas Fotoğraflar: Ozan Söyler

Messe Frankfurt Istanbul ve Hannover Fairs Turkey iş birliği ile organize edilen Automechanika Istanbul Plus fuarı, iki yıldan uzun süren bir aranın ardından tüm otomotiv endüstrisi profesyonelleri için yeni iş fırsatları ve ihracat için önemli potansiyele sahip iş bağlantıları kurma imkânı sundu.

Avusturya’nın başkenti Viyana’da sektörün yenlikçi ve öncü ismi olarak tanınan Maroltinger Garage Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yoldaş da fuarı ziyaret ederek, sektörün yenliklerini yerinde takip etti. Maroltinger Garage şirketinin de kullandığı PTM 4019 Partikül Temizleme Makinelerinin üreticisi PTM Makine’nin standını ziyaret eden Yoldaş, PTM Makine Satış Müdürü Eşref Söker ve Şirket yetkilileri ile bir araya geldi.

MAROLTİNGER GARAGE AUTOMECHANİKA ISTANBUL PLUS 2021 FUARINDA

Önceki İçerikŞemsiyeden Kapı Süsü Yapımı
Sonraki İçerikKISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ AÇIKLANDI: 500 EURO