Ana Sayfa Haberler MC ART MİMARLİK İSTANBUL OFİSİNİN AÇILIŞI İÇİN LANSMAN DÜZENLEDİ

MC ART MİMARLİK İSTANBUL OFİSİNİN AÇILIŞI İÇİN LANSMAN DÜZENLEDİ

2066
0

MC Art Mimarlik kurucusu Mimar Melec Çakmak İstanbul’da yeni açtığı ofisinin lansmanını gerçekleştirdi. İstanbul CVK Bosphorus Hotel de gerçekleşen lansman ünlüler geçidine ev sahipliği yaptı. Ünlü sanatçı Linet’in sahne aldığı gecede Safiye Soyman  ve eşi Faik Öztürk, Sanatçı Ferman Toprak başta olmak üzere sanat ve iş dünyasından çok sayıda isim Mimar Melec Çakmak ve Başarılı İş insanı Umut Çakmak’ı yanlız bırakmadılar.

Mimar Melec Çakmak’ın iş ortağı olan Dünyaca ünlü Slovenyalı Mimar Sandi Pirs de geceye katıldı. Düzenlenen lansman da ayrıca Mimar Melec Çakmak’ın 30. Doğum günü kutlandı. Misafirlerine İstanbul boğaz manzarasında keyifli ve eğlenceli bir gece yaşatan Melec Çakmak ve eşi Umut Çakmak gelen tüm misafirleriyle magazin dünyasından basın mensuplarına özel kareler verdiler.

Sunuculuğunu Şebnem schäfer’ın yaptığı lansmanda daha sonra sahne showları gerçekleşti. Ünlü sanatçı Linet’in sahne aldığı gecede Safiye Soyman ve Ferman Toprak da davetlilere şarkilar seslendirdiler.

Lansmanda konusma yapan Dünyaca ünlü mimar Sandi Pirs, “Burada olduğum için öncelikle çok teşekkür ederim, İstanbul’u çok seviyorum. Ayasofya başta olmak üzere bu şehrin mimarisini çok seviyorum. Bana göre İstanbul mimarlığın kalbi. Burada olduğum için çok mutluyum, burada Melec Hanım’la birlikte çalışacağım için çok heyecanlıyım. Vadi İstanbul’da açacağımız ofis için sabırsızlanıyorum” dedi.

HABER: YUNUS OZAN SÖYLER

FOTO: AVUSTURYA GÜNLÜĞÜ

Önceki İçerikBİR DÖNEM AVUSTURYA’DA DA ÇALIŞAN Pınar Güzey, Türkiye’nin en etkin 50 CMO’su arasına seçildi
Sonraki İçerikVoralberg’te “Destek paketi uygulamaya alınıyor”