Yakın zamanda yaşamını yitiren GS TV Çalışanı Özkan Aksu adına düzenlenecek olan, geleneksel 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) Sarı Kırmızı Kareler Fotoğraf Yarışması Quick Sigorta Sponsorluğunda Başlıyor.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen 15.’i GSYİAD Sarı Kırmızı Kareler Fotoğraf Yarışması 2018 yılı şartları ve tarihleri belli oldu.

Geçtiğimiz senelerden farklı olarak bu sene 60 saniye içinde yüreklere Galatasaray ile dokunabilen en iyi video görüntülerini de yarışmamıza dâhil edildi.

Her sene yoğun katılama sahne olarak birçok fotoğrafın ön plana çıkmasına ve güzel bir arşive dönüşmesine sebep olan, tatlı bir rekabetin hüküm sürdüğü Geleneksel Sarı Kırmızı Kareler Fotoğraf yarışmamızın şartlarına aşağıdaki şartnameden ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Daha önce Erkan Koyuncu, Süleyman Gültekin ve Hacı Hasdemir gibi aramızdan ayrılan Galatasaray Emekçileri adına düzenlediğimiz yarışmamızı bu sene yakın zamanda yaşamını yitiren GS TV Çalışanı Özkan Aksu adına düzenleneceği açıklandı.

Yarışma da dereceye giren fotoğrafların satılması sonucunda elde edilecek gelirin Özkan Aksu’nun Ailesine bağışlanacak.

Yarışmaya katılmak için video ve fotoğraf son teslim tarihi en geç 16.11.2018 olarak belirlenmiştir.

Ayrıntılı bilgi için şartnameyi inceleyebilirsiniz.

 

Önceki İçerikSİGORTA ÇALIŞANLARI  ve SİGORTALIDA EĞİTİLMELİ
Sonraki İçerikYETERSİZ SÜT ALGISI YAŞAYAN ANNELER: DİKKAT