Türk Hava Yolları, Avusturya’daki partnerleri arasında ödül töreni düzenledi. Başkent Viyana’nın Hofburg Sarayında gerçekleşen törende ödüller sahiplerini buldu.

Avrupa’nın en büyük hava yolu şirketi olan THY Avusturya’daki partnerleri için ödül töreni düzenledi. Düzenlenen ödül törenine Türkiye’nin Viyana Büyükelçisi Ümit Yardım ve Türkiye’nin Viyana Başkonsolosu Asip Kaya başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. Törende THY Viyana Müdürü Yusuf Kurt ve Türkiye’nin Viyana Büyükelçisi Ümit Yardım bir konuşma gerçekleştirdiler. Piyano ve Keman resitalleri eşliğinde yenilen akşam yemeğinin ardından ise ödül töreni gerçekleşti.

5 kategoride ödüllerin verildiği törenin sonunda acenteler arasında yapılan çekilişle de bir kişiye İstanbul’a Business Class uçak bileti hediye edildi.

-“THY’nın Avusturya’daki büyümesi devam ediyor”

THY Avusturya Müdürü Yusuf Kurt tören sonrasında muhabirimize yaptığı açıklamalarda bu geceyi partnerleriyle birlikte düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
THY’nin Avusturya’daki büyümesinin devam ettiğini vurgulayan Kurt, “Türk Hava Yolları’nın Avusturya da bildiğiniz gibi uçuşları ve büyümesi devam ediyor. Bu da güzel Viyana’nın önemli noktalarından bir tane olan Hofburg Sarayı’nda düzenlediğimiz bu gece de bunun bir göstergesi. Partnerlerimizle bu gecede olmaktan çok mutluluk ve keyif duyuyoruz. İnşallah daha güzel organizasyonlarda birlikte olacağız inşallah.” diye konuştu.

-“Kendileriyle gurur duyuyoruz”

Türkiye’nin Viyana Büyükelçisi Ümit Yardım da Türk Hava Yolları’nın Türkiye’nin en büyük markası olduğunu söyledi. Büyükelçi Yardım “Sadece Türk Hava Yolları ailesi olarak değil, biz bütün Türkler olarak kendileriyle gurur duyuyoruz. Şu anda şüphesiz, tereddütsüz dünyanın en iyi havayolu şirketi ve bugünkünden çok daha iyi seviyelere ulaşacağından en kısa zamanda en ufak bir şüphemiz yok. Kendilerine başarılar diliyoruz ve söylediğim gibi kendileriyle gurur duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

“ Türk Hava Yolları hepimizin gururu”

Türk Hava Yollarının herkesin gururu olduğunu dile getiren Türkiye’nin Viyana Başkonsolosu Asip Kaya’da ödül alan acenteleri kutladı.
Başkonsolos Kaya, “Ben öncelikle Türk Hava Yolları Viyana müdürü Yusuf Bey’e teşekkür ediyorum, gerçekten buranın en prestijli saraylarından Hofburg Sarayı’nın güzel bir salonunda Avusturyalı misafirlerimizle çok güzel bir gece tertipledi, ben teşekkür ediyorum. Ödül alan bütün acenteleri, bütün şirketleri tebrik ediyorum. Türk Hava Yolları hepimizin gururu.”

 

 

 

Önceki İçerikViyana Eyalet Meclisi Yeni Projelerini Tanıttı
Sonraki İçerikAvusturya’da Müslümanlara ait kuruluşları kapatma girişimi