Güvenli Seyahatlerimiz Diamond Statüsüyle Ödüllendirildi

Türk Hava Yolları olarak pandemi döneminde uyguladığımız hijyen standartlarımız, SimpliFlying’in desteklediği APEX (Airline Passenger Experience Association) bağımsız denetimi tarafından en yüksek seviye olan Diamond statüsüne layık görüldü.

THY’larından şu açıklama geldi;

“Pandemi sürecinin başlamasıyla birlikte sizlerin sağlıklı ve güvenli seyahat etmeleri amacıyla alınması gereken tüm tedbirleri titizlikle hayata geçirdik. Seyahatlerinizde teması en aza indirmek için havalimanı hizmetlerimizi dijital süreçlerle destekledik.

Uçaklarımızda her uçuş sonrasında özel ekipler tarafından gerçekleştirilen detaylı temizliğin yanı sıra yolculuğunuz boyunca uçak içerisindeki hava, HEPA filtrelerle her üç dakikada bir yenileniyor. Ayrıca, uçuşlarımızda görevlendirdiğimiz Hijyen Uzmanı kabin ekiplerimizle maske kullanımı takibinden ortak alanların dezenfeksiyonuna kadar tüm hijyen kurallarını titizlikle uyguluyoruz.

Bize olan güveninizin ve kazandığımız Diamond statünün bizlere yüklediği sorumluluğun gereği olarak; güvenli seyahat tedbirlerimizi gelecek dönemde de özenle uygulamaya devam edeceğiz.

En yakın zamanda yeni seyahatlerde buluşmayı diliyoruz.”

Önceki İçerikTürkiye’nin En Güvenilir Firması: QUİCK SİGORTA
Sonraki İçerikADİL ELMAS İLE AVUSTURYA GÜNLÜĞÜ YENİLİKLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR