Türkiye’nin her noktasında  68 Servis noktası ile hizmet veren HOMER yol kenara onarım hizmetleri için organize ettiği “YOL YARDIM “ araçlarının ilk grubunu servislerine teslim etti. Türkiye’de yolda kalmanız halinde 0(850) 433 01 00 telefondan yada APP uygulamasından yardım aracını çağırabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasında kurumsal hizmet ve aynı ücret ile bu hizmetten yararlanabilirsiniz. 

Bütünleşik hizmet anlayışı kapsamında onarım ve onarım süreci yönetiminde yolda da araç sahiplerinin yanında oluyoruz.” Diyen Homer Auto Service Genel Müdürü Haluk Yeşilbayraktar yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Homer ailesi olarak yol kenarı onarım konusunda da organize hizmet verebilen tek yapıyız. Bu hizmet kapsamında servislerimizle yol kenarı onarım amacıyla donattığımız araçlarımızın ilk partisini teslim ettik. Devamını da 2. Ve 3. Parti olarak teslim edeceğiz.

Amacımız  2009 yılından beri farklı kurumlara  ( özelikle yabancı plakalı araçlar için) vermiş olduğumuz bu hizmeti , özellikle sigorta sektörü için Türkiye’de yeni bir yaklaşımla vermektir.  Amacımız sigorta sektörünün sigortalısının sadece hasar anında değil, ihtiyaç duyduğu her zaman yanında olabilmesine katkı sağlamaktır.

Bu noktada bizler Homer ailesi olarak tüm servislerimizde sigorta sektörünün tüm müşterilerinin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Bu hizmete katkıda bulunan tüm servislerimize teşekkür ederim” dedi.

Homer Servisleri bu araçlarla kurumsal anlaşmalara bağlı olarak yolda onarım ihtiyacı olan araçlar için çekici hizmeti kullanılmadan önce yol kenarında tamiri konusunda hizmet edeceklerdir.

Bu hizmetin  yolda arıza durumunda alınmakta olan münferit hizmetler olarak alınabildiğini belirten Yeşilbayraktar;  ancak burada;

“Homer’in hizmetinin özelliğinin, merkezi olarak yönetiliyor olması, hem hizmet standardı, hem de ücret standardı sağlanmış olması ve HOMER in marka garantisi altında onarım yapılıyor olmasıdır” dedi.

Tüm süreçlerin merkezi olarak bir yönetildiği Homer; YOLCULUK KEYFİNİN KESİLMEDİĞİ BİR DÜNYA mottosu ile “ONARIM İHTİYACI OLDUĞU ANDAN İTİBAREN TEKRAR YOLA ÇIKANA KADAR YANINIZDAYIZ.” Sloganı ile Türkiye genelinde 68 noktada hizmet vermektedir.

İlk grup Yol Yardım araçlarını alan Homer servisleri şunlar;

HOMER / İstanbul Bakırköy – Özçiviler otomotiv, Raşit Özçivi,

HOMER / İstanbul Bağcılar – Md Plus otomotiv, Abdullah Çelebi

HOMER / İzmir Gaziemeir  – Raif otomotiv, Raif Taşkaya,

HOMER / Kayseri Şeyhmahmutoğlu Otomotiv, Şaban Büyükçekiç,

HOMER / Adana Glos otomotiv, Naci Güldaş,

HOMER/ Bodrum – Kardeşler otomotiv, Mehmet Mala,

 

 

Önceki İçerikAVUSTURYA SOSYAL DEMOKRAT PARTİSİ (SPÖ) FEDERAL PARTİ KONSEYİ GERÇEKLEŞTİ
Sonraki İçerikViyana’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü