1.İş Fuarı Austrıa’nın Prömiyeri

İş fuarı austria, iş ve kariyer konularında öğrenciler ve akademisyenler ile uzun yıllara ait bir deneyime sahip olan profesyonelleri de kapsayan başvuru sahipleri için sektörler arası bir kariyer etkinliğidir. Ünlü şirketler ve kurumar iki gün boyunca Viyana’da kendilerini yeni işveren olarak tanıtma fırsatına sahip olacaklar. Marx Salonu ise bu burada, kariyer konusu çerçevesinde canlı sunumlar, kişisel görüşmeler, çalışma atölyeleri, koçluk ve diğer doruk noktaları için mükemmel bir sahne sunuyor.

Viyana’da prömiyer: 24 ve 25 Eylül 2022 tarihleri arasında Marx salonunda 1.İş fuarı gerçekleşecek. Fuar, motive olmuş başvuru sahipleri ile çeşitli branşlardan gelen işverenler arasındaki alışveriş için mükemmel bir platform imkanı sağlıyor. “İş fuarı austria’nın üstünlüğü, her jenerasyondan ve kalifikasyondan gelen ziyaretçilere hitap etmesidir.”, diyor barlag|mediaprint messeagentur GmbH, genel müdürü Stefan Süß.

100’ün üzerinde ünlü şirket temsil edilecek
Katılımcıların çeşitliliği de etkileyici: 100’den fazla tanınmış bölgesel, ulusal ve uluslararası şirket iş fuarı hafta sonunda kendilerini tanıtacaklar. ÖBB , Ikea , Flughafen Wien , Fielmann , Erste Bank ve Tesla katılımcılar arasında. Viyana Belediyesi ve Pensionsversicherungsanstalt (Emeklilik sigorta kurumu) gibi kamu işverenleri de katılımcılar arasında yerlerini alıyor. Wiener Neustadt’daki Yüksekokulu gibi ileri eğitim kurumları ve üniversiteler, katılımcı çerçevesini tamamlıyor.

Önceki İçerikGELECEĞİN PARLAYAN YILDIZI “EMİRHAN ALTUNDAĞ”
Sonraki İçerikAVUSTURYA’DA HAYAT PAHALILIĞI PROTESTO EDİLDİ