Almanya’dan Japonya’ya, Brezilya’dan Güney Kore’ye İspanya’dan Güney Afrika’ya kadar 60’dan fazla ülkeye ürün yelpazesini sunan VSY Biotechnology; dünyanın önemli kongrelerinde yer almaya devam ediyor.  VSY Biotechnology 23-25 Mayıs tarihleri arasında Almanya’da Nürnberg Kongre Merkezi’nde gerçekleşen DOC 2019’da yer aldı. VSY Biotechnology yetkilileri, Avrupalı hekimlerle buluşarak bilgi alışverişinde bulundular.

VSY Biotechnolgy CEO’su Özge Altunbaş Göktekin, Hollanda merkezli global bir şirket olan VSY Biotechnology’nin dünyanın dört bir yanındaki önemli kongre ve fuarlarda yer aldığını belirterek, uluslararası ağlarına ilişkin şu bilgileri verdi: “VSY Biotechnology olarak Hollanda, Almanya, İspanya, Hindistan ve Türkiye’de ofislerimiz mevcut. Bunun yanı sıra 60’ın üzerinde ülkeye ihracat yapmaktayız. VSY Biotechnology olarak her geçen gün pazar payımızı arttırarak büyümekteyiz”

YENİ NESİL GİL İLE DÜNYADA SES GETİRDİ

CEO Göktekin, VSY Biotechnology’nin tüm dünyada ses getiren; her mesafede üstün görüş gücü sunan yeni göz içi lensi Acriva Trinova hakkında da bilgi verdi. Trinova’nıngelenekselgöziçilenslerinegörefarklılıklarınışöyleifadeetti:

“Göz içi lensi Acriva Trinova kataraktaçözümoluşturmasınınyanısıragözlükbağımlılığına da son veriyor. Cerrahi operasyonile Trinova uygulanan hastalar hem katarakttan hem de miyop, hipermetrop, astigmat gibi göz kusurlarından arındırılabiliyor. Trinova optik yapısı sayesinde, ameliyatsonrasındageneldehastalardagörülenışıksaçılmasıvegözkamaşmasıetkilerini minimize ederekyüksekgörüşkalitesisunuyorvebudoğrultudainsanlarınyaşamkalitesini de yükseltiyor. Trinova sinozodial yapısı ile akıllı lens teknolojilerindendahaüstünbirfarklılıksunarakhastanıngörüşvedolayısıylayaşamkalitesiniartırıyor. ”

Önceki İçerikAVUSTURYA’YI SEÇİMLERE GÖTÜRECEK BAŞBAKAN BELLİ OLDU
Sonraki İçerikDENİZBANK AG İFTAR GELENEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR