Yetiş Bacım Derneği Afrika’da ki su kuyuları projesine bir yenisini daha ekledi. Hayırsever Ali Teğmen ve Selver Teğmen adına açtırılan su kuyusu bölgede yaşayanları mutlu etti.

“Afrika’da Ali ve Selver Teğmen adına su kuyusu açıldı”

Hayırseverler ve ihtiyaç sahiplerinin buluşmasında köprü olan Yetiş Bacım Derneği Genel Başkanı Hanife Ada, Afrika’daki ihtiyaç sahiplerinin yüzlerinin gülmesine bir kez daha vesile oldu. Afrika’da bir kuyu da sen aç projesine destek veren Gültekin Teğmen, Ali Teğmen ve Selver Teğmen adına su kuyusu açtırdı.

Yetiş Bacım Derneği Genel Başkanı Hanife Ada, Afrika’daki ihtiyaç sahiplerinin yüzlerinin gülmesine vesile olduğu için Gültekin Teğmen’e teşekkür etti. Kurban Bağışları için de başvuruların devam ettiğini hatırlatan Ada, “Bizler dernek olarak elimizden geldiğince ve imkanlar doğrultusunda ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyoruz. Derneğimizin daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşması yine sizlerin elinde. Hayırsever insanlarımızdan bu konuda hassas olmalarını istiyorum. Hayata geçirdiğimiz projelere daha fazla destek istiyoruz. Desteklerin artması daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmamıza vesile olur. Afrika’da açtırdığımız su kuyuları sayesinde oradaki insanlarımızın bir nebze de olsa yüzlerinin gülmesine vesile olduysak ne mutlu bizlere.” diye konuştu.

Önceki İçerikO süre 90 güne çıkarıldı
Sonraki İçerikADANALI AŞÇILARIN MENGEN ÇIKARTMASI