Pandemi ile sektörsel zorluklaların, yaşamsal kalitemizin düştüğü çalışmanın daha da zor olduğu bu dönemde siz sevgili okuyucularımıza haberi yazılı ve görsel olarak ulaştırmayı kendimize görev edindik ve kesintisiz ulaştırdı. Adil elmas ve ekibi yeniliklerle karşınızda olurken yeni projelere de imza atmaya devam ediyor.

Yeni Stüdyo Yeni Arayüz ile Facebook ve İnstagram Canlı Yayınlar

Yeni canlı yayın ekipmanları ve stüdyomuzla uzun süredir Facebook ve İnstagram üzerinden haberleri, konuklarla söyleşileri ve müzik yayınlarımızla sizlerin yoğun belgenizi bizleri mutlu ediyor ve sizlerden aldığımız güç ile daha da güçlü, kaliteli işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Yaklaşık 50 bin beğeneni ile Facebook sayfamız Avusturya’da ki Türk basını içerisinde 15 yıllık birikimin eseri olarak canlı yayınları, paylaşımları ile binlerce insanımıza ulaşıyor. Yine 14 bine yaklaşan aktif (gerçek) instagram takipçisi ile her paylaştığımız post ile binlerce insana ulaşmanın gururunuz yaşamaktayız.

Hala takip etmeyenlerdenseniz sizi de bekleriz.

Facebook kanalımız: @avusturyagunlugu

İnstagram kanalımız: @avusturya.gunlugu

Youtube Kanalımızdan Canlı yayınlarımız başladı

Uzun süredir izleyicilerimizin beğenisine muntazam odluğumuz Facebook canlı yayınlarımızı artık Youtube kanalımızdan da size an be ana aktarmaya başladık. Siz sevgili izleyicimizden aldığımız güç ile bu güzel işlere imza attık. Atmaya da devam edeceğimiz. Bizden esirgemediğiniz desteğinizi kanalımıza abone olarak göstereceğinizi umuyor, bekliyoruz.

Youtube kanalımız: @Avusturya Günlüğü

Basılı olarak elinize geçen AG Gazetemiz, artık online olarak da okuyabileceksiniz

18 Yıl önce ilk sayısını kâğıda basılı olarak elimize aldığımız AG Gazetemizi aylık sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. 113 sayısını okuduğunuz bu gazetemizi artık online olarak da okumanız için yeni web sitemizi aktif ettik. Tamamen mobil uyumlu olan sitemizden gazetemizi isterseniz online sayfa sayfa çevirerek okuyabilir isterseniz arşiviniz için PDF olarak indirip okuyabilirsiniz. Üstelik bütün bu hizmetleri ücretsiz olarak sizlere ulaştırmaktayız.

Online Okuma: www.aggazetesi.com

Avusturya Günlüğü haber Potalımız da özel haberler de sizlere

Uzun süredir hizmetinizde olan aynı zamanda Anadolu Ajansı yasal abonesi olan www.avusturyagunlugu.com haber potalımız artık özel haberler. Röportajlar ve köşe yazıları ile daha aktif ve Avusturya’da ki  haber partallarının içinde öne çıkmaya devam ediyor. Tıklama oranı ile önemli sıradadır.

Haber potalımız: www.avusturyagunlugu.com

24 Saat kesintisiz Müzik

4 yıl önce açtığımız internet radyomuz Avusturya FM 24 saat müzik yayını ile hem app uygulaması hem de www.avusturyafm.com sayfası ile yayınlarını sizlere ulaştırmaya devam ediyor. Avusturya’nın ilk Türkçe yayın yapan Avusturya Fm yeni gelişmelere içindendi yapılandırmasını içerinde devam ettiriyor.

Radyomuz: www.avusturyafm.com

Kanal 7 Avrupa Kananında bir rekora imza attık

Avusturya Günlüğü Televizyon programımız Kanal 7 Avrupa Kanalı’nda 814. Bölümü ile Avrupa’dan yapılan en uzun en soluklu program rekorunu kırdı. Her Pazar Kanal 7 Avrupa Kanalında saat 11.00 da sizlerle olmanın gururunuz sizlerden aldığımız güç ile daha da yaşayacağız.

Tüm medya çalışmalarımız tek app uygulansın da

Yayıncı kurulmuşumuz F&A Media yukarıda yer alan tün çalışmalarımızı tek bir App uygularsında birleştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.  Bu çalışmaların içerisine ayrına İzin Yolu eklenecek olup uygulama üzerinden İzin Yoluna çıkan dostlarımıza navigasyon ve bilgi alt yapısını da sağlamayı hedeflemekteyiz.

Adil Elmas ve Ekibi sizlerin verdiği güç ile çalışmalarına devam ederken sizlere minnet ve şükranlarını iletmektedir. “Varlığınız varlığımız gücünüz gücümüzdür.”

Önceki İçerikTHY HİJYEN ÖDÜLÜ
Sonraki İçerikAŞI STRATEJİSİNDE BAŞARISIZ OLAN AVRUPA, KOVİD-19’LA MÜCADELEDE ALTERNATİF TEST SEÇENEKLERİNE YÖNELDİ