Artvin’in ünlü Kafkasör Yaylasında bu sene 10.su düzenlenen Artvin Motofest’e ülkenin her yerinden motosikletçiler geldi. Quick Sigorta sponsorluğunda gerçekleştirilen festivale katılanlar arasında Quick Routes ekibi Özgür ve Dilek ‘de vardı.

Quick Routes ekibi Özgür ve Dilek

Quick Sigorta festival boyunca motosikletliler ile bir arada bulunarak hem festivalin duyurulmasına hem de Artvin’in tanıtımına katkı vermeye devam etti.

Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar; “Ülkemiz de bir çok motosiklet festivali düzenleniyor. Quick Sigorta her zaman olduğu gibi Artvin Motosiklet Festivalinde de Motosikletçi dostlarının yanında oldu. Bundan sonra da olmaya devam edecek” dedi

Bin iki yüz rakımlı doğal güzelliğiyle ünlü Kafkasör Yaylası’ndaki gösterilere halkında ilgisi yoğundu.   Artvin Belediyesi’nin katkılarıyla Artvin Motosiklet Kulübü öncülüğünde bu yıl 10’uncusu düzenlenen Artvin Motofest 2022’ye, yurt dışından ve ülkemizden yüzlerce  motosiklet tutkunu katıldı.

Soldan sağa Artvin başkanı sayın Demirhan Elçin, Yönetmen Fedai Çakır ve Quick Routes ekibi Özgür ve Dilek.

3 gün süren Artvin Motofest2022’de Rüzgar tutkunları şehirde gerçekleştirdikleri kortejin ardından Dünyanın en büyük Atatürk Heykelinin bulunduğu Atatepe’yi ziyaret ederek buradan panaromik Artvin manzarasını izlediler.

Festival kapsamında gerçekleştirilen; motorla dengede durma oyunuyla ayağını yere değdirmeden pisti en yavaş sürede tamamlama ve festival öncesi hazırlanan zorlu kros parkurunda da pisti en hızlı sürede tamamlama yarışmalarına katılan motorcular ilgilinç görüntüler ortaya çıkardı.

Öte yandan motor oyunları dışında gerçekleştirilen canlı langırt turnuvası ve Hasan Koçak konseri ile katılımcılar eğlenceli dakikalar yaşadı.

Haber: Doğuşhan Çakır

Festivalin en minik katılımcısı 🙂
Quick Sigorta Artvin Acentesi Anıl Elçin’de festivale katılanlar arasındaydı
Artvin Motofeste yaklaşık 300 motosikletçi katıldı
Önceki İçerikARABALI TRENLERLE GERİ DÖNÜYORLAR
Sonraki İçerikPandemi bitti, hava kirliliği arttı!