Ana Sayfa Eğlence Dünyası TREEHAUS BAR 1. VİYANA’DA AÇILDI

TREEHAUS BAR 1. VİYANA’DA AÇILDI

1568
0

30 yıla aşkın kapalı olan bir mekanı 3 yıl önce başlatılan inşaat çalışması sonucunda “Treehaus” ismiyle yeni bir konsepte dönüştüren başarılı İş insanı Kenan Koç, Viyana’nın gece hayatına yeni bir işletme kazandırdı.

Viyana’nın birinci bölgesinde Schellinggasse ile Johannesgasse’nin kesiştiği noktada 300 m2 alanda bar, restorant ve club olarak hizmet verecek olan “Treehaus” atmosferi ile de konuklarını hayran bırakacak. Bar ‘dan yükselen Ceviz Ağacının altında eşsiz kokteylleri yudumlarken, üst katta da loş ışıĝın altında müziğin ritmine kapılacaksınız. Mart ayından itibaren bahçe bölümünde de konuklarını ağırlayacak olan Treehaus ‘a bazı giriş kuralları da bulunuyor. 23 yaşından itibaren misafirlerinin girişlerine izin verilirken, haftanın her günü gece 02.00 ‘ye kadar hizmet verecek.

Bar ve Barmen konusunda Avrupa’nın ödüllü ve öncü ismi Daniel Schober ve takım arkadaşlarının eşsiz dokunuşlarıyla 600 çeside yakın kokteyl hazırlanıyor. Restorant olarak da Dünya mutfağın tatlarını sunan Treehaus, gece 02.00 ‘ye kadar da club  olarak da Viyana’nın gece hayatına yön verecek.

HABER : ADİL ELMAS

FOTO: OZAN SÖYLER

Önceki İçerikALEXANDER SCHALLENBERG,  PUTİN’İN AÇIKLAMALARININ “ZAYIFLIĞA İŞARET ETTİĞİNİ” SÖYLEDİ
Sonraki İçerikQUİCK SİGORTA’NIN %100 ON-LİNE KEFALET SİGORTASINA SARDİS’TEN GÜMÜŞ ÖDÜL